top of page
DL_Flyer_with_Green_Tile.png

Podaruj las
w prezencie

W czasach, w których otaczamy się coraz większą liczbą przedmiotów, które już od dawna przestały sprawiać nam radość, coraz częściej zastanawiamy się jaki prezent może sprawić uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby. Zastanawiając się co może być najbardziej wartościowym prezentem na myśl przychodzą nam takie słowa jak: czas, spokój, cisza, chwile wytchnienia... To wszystko możesz podarować bliskim sprawiając, że poczują się lepiej, odetchną na chwilę od codzienności, zregenerują siły.

 

Podaruj las. W prezencie!

Vouchery prezentowe

Chciałbyś podarować komuś bliskiemu wyjątkowy prezent? Niech będzie to chwila wytchnienia w leśnej scenerii borów Puszczy Bolimowskiej. W tym miejscu możesz zamówić unikalny voucher, w jednej z trzech wersji długości pobytu: 2-dniowy, 3-dniowy lub 5-dniowy

2 - dniowy

__________

1800 PLN

3 - dniowy

__________

2700 PLN

5 - dniowy

__________

4500 PLN

Zasady:

Voucher obowiązuje przez 12 miesięcy od zakupu. Vouchery nie obowiązują w czasie długich weekendów / świąt / innych specjalnych terminów. Jeżeli chcesz wykorzystać voucher w sezonie wysokim (od maja do września), w którym obowiązują minimalne okresy wynajmu: 3 lub 4 dni (wakacje), a Twój voucher jest na krótszy czas pobytu, to możesz go wykorzystać, pod warunkiem dokupienia kolejnych dni, aby cała rezerwacja obejmowała minimalny okres wynajmu. 

Rezerwacje:

 

Aby dokonać rezerwacji należy napisać do nas na adres kontakt@patoki.pl podając dane osoby rezerwującej (imię, nazwisko, numer telefonu oraz email) oraz unikalny kod vouchera.

Zamów voucher tutaj: 

Dziękujemy za zamówienie!

Wkrótce otrzymasz email z potwierdzeniem!

04_Bi-fold-DL-Brochure_horizontal.png
_DSC6331-HDR.jpg

Drobny upominek?
Zamów bon podarunkowy
na wybraną kwotę!

Szukasz drobnego upominku na dowolną okazję? Proponujemy bony podarunkowe na wybraną kwotę. Osoba, która otrzyma od Ciebie taki prezent będzie mogła dokonać rezerwacji z wybraną zniżką: 250, 500 lub 750 zł. 

Bony podarunkowe będą ważne przez 180 dni od daty zakupu! 

6567B2AF-814E-41C1-80A6-93DDA02916D6.png

wybierz kwotę

bottom of page