top of page
_DSC1954.jpg

Poznaj nasze pakiety

Stworzyliśmy dla Was gotowe pakiety pobytowe, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Planujesz spotkanie z przyjaciółkami, z którymi od dawna nie mogłyście się spotkać? A może szukasz inspiracji na krótsze lub dłuższe wakacje z dziećmi? Mamy też coś dla samotników i tych co szukają wyciszenia. Zobaczcie sami co dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, że nasze pakiety to tylko inspiracja i możemy je dowolnie modyfikować lub stworzyć dedykowaną ofertę.

 

Jeżeli chciałbyś wycenić wybrany pakiet napisz do nas na adres: kontakt@patoki.pl

_U1A3633-2_edited.jpg

Pakiet "Przyjaciółki"

Wyobraź sobie regenerujący, babski weekend. Długie rozmowy z przyjaciółkami, dobra kawa na tarasie, leśne spacery, dużo śmiechu i wino. Poranna joga i relaks w hamakach. Zrób to na co nie masz czasu na codzień. 

czas: 3 dni (2 noce) | ilość osób: 2-4 | w pakiecie: kosze śniadaniowe, sesja kąpieli leśnych, relaksacyjny masaż oraz warsztaty makijażu naturalnego lub wegańskiego

CENA: od 1150 zł / osobę

Pakiet "Plenery Puszczy"

Zapach lasu przynosi ukojenie, a olejki eteryczne wydzielane przez drzewa działają zbawiennie na nasze zdrowie. Zatrzymaj ważne momenty łącząc regeneracyjny spacer po puszczy z warsztatami fotograficznymi.

czas: 4 dni (3 noce) | ilość osób: 2-4 | w pakiecie: warsztaty fotograficzne z przewodnikami w sercu Puszczy Bolimowskiej, sesja kąpieli leśnych, wieczorne ognisko z kociołkiem

CENA: od 1000 zł / osobę

_DSC8813.jpg
_DSC5160_edited.jpg

Pakiet "Męskie piwko"

Wyrwij się na weekend z kumplami do lasu. Pogadacie, pośmiejecie się, popływacie kajakiem po Rawce, a wieczorem narąbiecie... drewna i przy ognisku zaplanujecie kolejny taki wypad. A co zdarzyło się w Puszczy, niech zostanie w Puszczy... ;-) 

czas: 3 dni (2 noce) | ilość osób: 2-4 | w pakiecie: syte śniadania, spływ kajakowy Rawką, ognisko z kociołkiem z dzika i duuuużo kraftowego piwa 

CENA: od 695 zł / osobę

Pakiet "We dwoje"

Tylko Wy, we dwoje i las dookoła... leśna chata tylko dla Was i nikogo w okolicy. Chcecie na chwilę zatrzymać czas, zwolnić tempo, pobyć ze sobą razem...? Oddajcie się małym przyjemnościom, a zdjęcia z wyjazdu będą niezapomnianą pamiątką. 

czas: 3 dni (2 noce) | ilość osób: 2 | w pakiecie: kosze śniadaniowe, masaże dla dwojga wśród drzew, romantyczna sesja zdjęciowa, zestaw "świece i wino"

CENA: od 2500 zł / parę

DSC01921 Patoki for. ŁAD Studio.jpg
_U1A3511-2_edited.jpg

Pakiet "Wyciszenie"

Duża dawka tlenu, natura, zieleń, przestrzeń... Cisza zakłócona jedynie śpiewem ptaków i szumem drzew. Przebywanie w lesie koi nasze zmysły, uspokaja, relaksuje, dodaje energii życiowej. Zadbaj o siebie i swoje zdrowie - odetchnij lasem!

czas: 3 dni (2 noce) | ilość osób: 1-4 | w pakiecie: kosze śniadaniowe, masaż w lesie, sesja kąpieli leśnych, zestaw soków oczyszczających "Cleans Me" 

CENA: od 975 zł / osobę

Pakiet "Leśne dzieci"

Dzieci to mali odkrywcy i poszukiwacze przygód.  Las jest idealnym miejscem do rozładowania dziecięcej energii i zaspokojenia ciekawości małego człowieka. Przeżyjcie niezapomniane przygody ze swoim dzieckiem, budując szałas lub tropiąc ślady dzikich zwierząt.

czas: 3 dni (2 noce) | ilość osób: rodzice + dzieci (max. 5 osób) | w pakiecie: kosze śniadaniowe, rodzinna sesja kąpieli leśnych lub sesja zdjęciowa z fotografem, warsztaty botaniczne dla całej rodziny

CENA: od 3600 zł / rodzinę

W lesie
bottom of page