top of page
Patoki - kolacja (13 of 59).jpg

Światowa kuchnia w leśnej scenerii

Czas spędzony w Leśnej Chacie w Patokach możesz zmienić w wyjątkową podróżą kulinarną. Zaproś swoich bliskich na niezwykłą kolację lub wspólne gotowanie z Szefem Robertem Ornochem. Przygotujemy dla Was dedykowane menu, poznacie oryginalne receptury i wiele "trików" kulinarnych podglądając profesjonalnego Szefa Kuchni.

_DSC5175.jpg
Patoki - kolacja (15 of 59).jpg

Wspólne gotowanie czy prywatny Szef Kuchni?  

Kameralne warsztaty kulinarne czy po prostu wyjątkowa kolacja przygotowana na Waszych oczach przez prywatnego Szefa Kuchni? Sami zdecydujcie czy chcecie spędzić kilka godzin ucząc się sztuki kulinarnej poznając receptury na dania kuchni francuskiej, włoskiej lub polskiej? Czy wolicie spędzić czas na rozmowie z przyjaciółmi, a w tym czasie Szef Robert Ornoch przygotuje dla Was niezwykłą kolację składającą się z czterech dań. 

Patoki - kolacja (11 of 59).jpg

Wyjątkowy obiad lub kolacja
z dostawą do lasu

Delektując się ciszą lasu, z dala od miast i zgiełku, nie musisz rezygnować z kuchni na światowym poziomie. Zamawiając wyjątkowy obiad lub kolację od Szefa Roberta Ornocha będziecie mogli rozkoszować się wyjątkowymi smakami

bez konieczności spędzania długich godzin w kuchni. 

Przygotujemy specjalne menu na Twoją okazję oraz pod każde preferencje smakowe. Zapytaj nas przy rezerwacji o możliwość zamówienia kolacji od Szefa Kuchni.

bottom of page