top of page

ATRAKCJE

PUSZCZA ATRAKCJI

nie tylko las

Patoki oraz cały obszar Bolimowskiego Parku Krajobrazowego to doskonałe miejsce na piesze i rowerowe wycieczki, my jednak chcemy Was zainspirować także do wielu innych aktywności, z których będziecie mogli korzystać goszcząc w naszej leśnej chacie.

_DSC5175.jpg

Dom i las

Gorąca

balia

Masaże
i joga 

Ognisko
i letnia kuchnia


Rowery

Leśny
plac zabaw

bania czarna.png
spa czarne.png
piknik czarny.png
ROWER CZARNy.png
PLAC ZABAW czarny.png

Nasz dom zbudowaliśmy w środku lasu z materiałów jakie las oferuje człowiekowi. Dom jest w pełni ekologiczny, zbudowany z drewna pozyskanego w duchu zrównoważonej gospodarki leśnej, elewację oraz dach pokrywa naturalny gont drewniany, abyście mogli dosłownie oddychać lasem podczas pobytu u nas. Zachęcamy Was do skorzystania z wielu atrakcji. Dla naszych Gości przygotowaliśmy ponad 70 metrowy zadaszony taras z kuchnią letnią oraz miejsce z paleniskiem, na którym możecie przygotować swoje ulubione dania. Do dyspozycji są także dwa rowery górskie. Jest także możliwość skorzystania z oferty masaży oraz sesji jogi i "kąpięli leśnych" z certyfikowanymi przewodnikami shinrin-yoku. Do dyspozycji Gości jest także gorąca balia, która znajduje się w głębi lasu, otoczona z każdej strony sosnowym lasem. Dla najmłodszych czeka prawdziwy leśny małpi gaj.

7000 m2 prywatnej
przestrzeni w lesie

EFDAE1CE-4E37-44B8-BAEE-2E4EE4607A9B.jpeg
_DSC0459.jpg

Wycieczki

Wycieczki rowerowe​

 

ponad 400 km tras

ROWER CZARNy.png

Nordic walking​

 

dziesiątki kilometrów tras

Konie​

 

18 ośrodków jeździeckich

nordic czarny.png
kon czarny.png

Warsztaty fotograficzne​

 

zajęcia z przewodnikiem

aparat czarny.png

Dla naszych gości oferujemy 4 rowery trekkingowe oraz kije do Nordic Walking. Puszcza Bolimowska oferuje ponad 400 km szlaków rowerowych, pieszych i konnych, a dwa z nich przecinają się 50 metrów od naszego domu. Liczne stajnie i rozległe tereny do uprawiania jeździectwa z pewnością znajdą swoich amatorów. 

_DSC2619.jpg

Rzeka Rawka

Kajaki

3 km do wypożyczalni

kajak czarny.png

Plaża "Oberwanka"

40 minut rowerem

plaza czarny.png

Skarpa nad Rawką

4 km

czarny mlyn.png

Most Kopersztajna

40 minut rowerem

most czarny.png

Osada Patoki leży bezpośrednio przy Dolinie Chojnatki, która jest jednym z dopływów Rawki. W bliskiej odległości możecie zacząć swoją kajakarską przygodę na jednej z najczystszych polskich rzek. Malowniczo wijąca się wstęga Rawki to także liczne kąpieliska, w których spokojny nurt pozwala cieszyć się brodzeniem w wodzie.

Cieszyć się z basenu

Park wodny

Baseny

 

18 basenów, 3500 m2

basen czarny.png

Zjeżdżalnie​

 

18 różnych zjeżdżalni

zjezdzalnie czarne.png

Sauny

 

12 tematycznych stref

bania czarna.png

Wellnes & SPA

 

zabiegi i masaże

spa czarne.png

Dla spragnionych wodnych atrakcji proponujemy wizytę w Suntago Park of Poland, największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie. Dojedziecie tam w ok 20 minut samochodem od naszego domu. 

bottom of page