top of page
_DSC0861.jpg

DROGA

DO LASU

OSADA PATOKI

jak do nas dojechać

Osada Patoki leży na południowym krańcu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, na pograniczu województw Mazowieckiego i Łódzkiego. Najwygodniejszy dojazd do Patok prowadzi od drogi krajowej nr 70  łączącej autostradę A2 z drogą ekspresową S8. 

ZJAZD z A2 - węzeł SKIERNIEWICE (kier. Skierniewice)

ZJAZD z S8 - węzeł ZAWADY (kier. Skierniewice)

Jadąc drogą krajową nr 70 dojeżdżamy do wsi Lisowola, w której skręcamy na Emilianów (za znakiem). Dalej jedziemy prosto malowniczą asfaltową drogę między polami, która kończy się przy kapliczce we wsi Emilianów. Jedziemy dalej prosto, droga zmienia się w szutrową i prowadzi do lasu. Następnie mijamy pierwsze skrzyżowanie jadąc prosto (po lewej stronie będzie widać ostatni dom), następnie na kolejnym skrzyżowaniu dalej jedziemy prosto (droga prowadzi lekko po łuku w prawo), aż dojeżdżamy do skrzyżowania z widocznym drogowskazem szlaków rowerowych, na którym skręcamy na WYCZEŚNIAK. Dalej jedziemy prosto do kolejnego skrzyżowania, na którym należy skręcić w prawo (przed zabudowaniami). Od tego miejsca należy jechać już cały czas prosto mijając wszystkie zabudowania po lewej stronie. Po około 400 metrach od ostatniego domku letniskowego widocznego będzie czarne ogrodzenie PATOKI. DOM i LAS. 

Alternatywna droga do nas prowadzi przez wieś Doleck lub Sewerynów - ale UWAGA - jest to droga wyłącznie dla samochodów z napędem 4x4 i wysokim zawieszeniem! Nasz dwudziestoletni Land Rover radzi sobie tam doskonale ale nie polecamy tej drogi nowoczesnym SUV-em :)

UWAGA: Nie ustawiajcie nawigacji na naszą pinezkę w Google Maps, bo zaprowadzi Was... do lasu. Nasza działka położona jest między dwiema leśnymi drogami i niestety dojazd wg. Google Maps jest jedynie z tej z niewłaściwej strony. 

Nasz dom nie ma adresu, ma za to współrzędne GPS:

51°55'08.9"N 20°18'53.8"E

51.919144, 20.314954

mapa Mietła próba milion2 z zaznaczonym
bottom of page