BLACK

VOUCHER

zasady rezerwacji

Jest nam niezwykle miło powitać Cię na specjalnej stronie rezerwacyjnej dla posiadaczy 'Black Voucher'. Już tylko kilka kroków dzieli Cię od chwil wytchnienia i odpoczynku w Patoki. Dom i las. 

Chcemy, aby Twój czas spędzony w Patokach był wyjątkowy. Zatem nie zwlekaj i dokonaj rezerwacji wykorzystując voucher, który trzymasz w dłoniach. O nic nie musisz się martwić, o wszystko zatroszczymy się my. 

To Ty zdecydujesz, o której godzinie chcesz do nas przyjechać, a my zrobimy wszystko aby domek był gotowy na Twój przyjazd, w kominku były już pierwsze szczapy drewna, a wino od 'Wine&You' odpowiednio schłodzone. Gorący prysznic weźmiesz z widokiem na gwieździste niebo, a w łazience znajdziesz małą niespodziankę, w postaci wegańskich kosmetyków od fińskiej marki ATOPIK. 

 

Dojazd do Patok jest bardzo wygodny, zarówno od strony autostrady A1, A2 oraz drogi ekspresowej S8. Zjedź z drogi krajowej nr 70, we wsi Lisowola, za znakiem na wieś Emilianów. Ta prosta i wąska asfaltowa droga prowadzi przez malownicze pola obok nielicznych gospodarstw rolnych. Na końcu drogi jest kapliczka, a zaraz za nią zaczyna się szutrowy odcinek drogi leśnej. Jedź ostrożnie, uważaj na leśną zwierzynę. Skręć w prawo, w pierwszą leśną drogę (na drzewach powinieneś dojrzeć oznaczenia czarnego szlaku rowerowego). Jadąc tą drogą miniesz tylko jedno siedlisko po lewej stronie, następnie jadąc brzegiem lasu dojedziesz do kolejnego skrzyżowania z charakterystyczną kapliczką na uschniętym dębie. Skręć w lewo i po 30 metrach jesteś na miejscu. 

mapa Mietła próba milion2 z zaznaczonym
19-11-14-wizualizacja_zewnętrzna_d35.j

Zasady rezerwacji

1.png
2.png

Jeżeli jesteś posiadaczem naszego Black Voucher i chcesz zarezerwować pobyt

w PATOKI. DOM i LAS.  to zacznij od...

 

#

napisania do nas wiadomości e-mail

na adres kontakt@patoki.pl zawierającej:

 

unikalny kod vouchera, swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy, ilość osób, preferowany termin oraz godziny  przyjazdu oraz wyjazdu.

#2

weryfikacja dostępności terminów

w odpowiedzi na Twoją wiadomość  sprawdzimy dostępność terminów oraz potwierdzimy rezerwację załączając do maila stosowny dokument. Gdyby wybrany przez Ciebie termin był już zajęty skontaktujemy się z Tobą i ustalimy najlepszy czas, w którym będziesz mógł odwiedzić naszą leśną chatę. 

#3

potwierdzenie rezerwacji

będzie zawierało wszystkie niezbędne informacje dotyczące pobytu, które wcześniej uzgodnimy oraz szczegółowe dane dotyczące dojazdu do naszej leśnej chaty. Znajdziesz tam także dane kontaktowe do nas, wraz z numerem telefonu abyśmy byli w kontakcie w dniu przyjazdu. 

 

#4

 

płatność

 

jest dokonywana przez osobę, która zamówiła Black Voucher i jest wymagana w chwili dokonania rezerwacji.

 

Dane do przelewu otrzyma osoba, która zamówiła Black Voucher, a nie ta która dokonuje rezerwacji.

 

W chwili dokonania rezerwacji pobieramy 100% wartości vouchera. 

#5

zmiana terminu 

jest możliwa  bezpłatnie na 30 dni przed przyjazdem. W tym celu skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@patoki.pl podając numer vouchera oraz swoje dane, które podałeś podczas rezerwacji.

 

Sprawdzimy dostępność innych terminów i uzgodnimy nowy termin. Następnie otrzymasz od nas nowe potwierdzenie rezerwacji. 

Patoki. Dom i las.

odetchnij lasem​

19-09-30-Sypialnia_2.jpg
19-09-24-Salon_1.jpg