top of page
_U1A4223.jpg

Twój rytuał piękna

25 maja 2024

ODETCHNIJ
LASEM

Co to za wydarzenie?

To już kolejne wydarzenie dla kobiet pod hasłem "Odetchnij lasem",

które organizujemy w 'Patoki. Dom i las'.

Tegoroczna edycja poświęcona będzie kobiecym rytuałom. Chcemy Was zaprosić do świata wyciszenia, równowagi i dobrostanu. Spotkajmy się w leśnym otoczeniu, dotknijmy bliskości z przyrodą, jej dźwiękami i zapachami. To wszystko w połączeniu z kobiecą energią wypełni ten niezwykły dzień w Puszczy Bolimowskiej.

W trakcie spotkania  "Odetchnij lasem. Twój rytuał piękna" zabierzemy Cię w podróż wgłąb siebie, swojego ciała i duszy. W otoczeniu lasów weźmiesz udział w wyjątkowych zajęciach, warsztatach i rytuałach przygotowanych w taki sposób, aby efekt "odetchnij lasem" pozostał w Tobie przez wiele kolejnych dni. 

_U1A3646-kopia.jpg

KUP BILET NA WYDARZENIE

*liczba miejsc ograniczona

cena biletu dla 1 osoby: 499 zł
cena biletu dla 2 osób: 899 zł

Prowadzący

W programie zajęcia jogi kundalini z elementami dźwiękoterapii, warsztat technik automasażu twarzy   (Facemodeling, taping) oraz praca nad stworzeniem własnego, codziennego rytuału pielęgnacyjnego.

 

Zajęcia poprowadzą:

 

Kasia Olszewska - SANGAT

 

Instruktorka Jogi Kundalini certyfikowana przez Kundalini Research Institute. Regularne zajęcia jogi prowadzi w Grodzisku i Żyrardowie. Organizuje również warsztaty i kręgi kobiet. Ukończyła nauczycielski kurs Jogi Nidry certyfikowany przez Yoga Alliance oraz kurs masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa. Pomaga harmonizować ciało, umysł i duszę również poprzez sesje masażu LomiLomi.

 

Mayena Hase

Twórczyni autorskiej marki kosmetyków Mayena Hase tworzy naturalne, wegańskie kosmetyki. Marka pielęgnacyjna, którą stworzyła Mayena celebruje idee slow-beauty, aromaterapię i sztukę codziennych rytuałów piękna. 

Jej misją jest tworzenie produktów, które wykorzystując aromaterapię, sensorykę są środkiem do poznania siebie, poznania swojej skóry i swoich potrzeb.Poprzez rytuały i tworzenie nowych nawyków pielęgnacji zaprasza do pielęgnowania również swojego wnętrza, holistycznego podejścia do dbania o siebie. Pragnie inspirować do samoakceptacji, kontaktu ze sobą.

 

Emilia Wiśniewska 

Ekspertka terapii manualnej twarzy i ciała, specjalizująca się w różnorodnych technikach, które przynoszą ulgę i odnowę.  Obszar jej pracy obejmuje fascynujące dziedziny takie jak Facemodeling, elementy osteoplastyki i interplastyki, kapilaroterapię oraz ajurwedyjskie masaże ciała.  W swoim gabinecie wykonuje zabiegi zapewniające  harmonię między ciałem a duszą dostarczając kompleksowych doświadczeń relaksacyjnych i odmładzających. 

_U1A7629.jpg

Program
Twój Rytuał Piękna

Przyjazd na miejsce wydarzenia w godzina 12:30 - 13:00.

 

13:15 - 14:45

krąg otwarcia, równoważąca sesja oddechowa - praktyki oddechowe, którymi możemy

wspierać się na co dzień, medytacja jogi kundalini, relaksacja przy dźwiękach mis i gongu

 

PROWADZĄCA: Kasia Olszewska

(czas trwania ok. 1,5 godziny)

 

15:00 - 16:30

celebrujemy wspólny posiłek, a menu na ten dzień przygotuje Szef Robert Ornoch,

po obiedzie siesta w hamakach i relaks

16:45 - 18:45

w tej części dnia nauczymy się w praktyce jak zadbać o swój dobrostan i stworzyć własny rytuał piękna,

poznacie praktyki ‘facemodellingu’ i technikę automasażu twarzy, dowiedzie się dlaczego warto zaprzyjaźnić się ze swoją skórą i znać jej potrzeby, poznacie skuteczny schemat pielęgnacji twarzy 

PROWADZĄCE: Mayena Hase oraz Emilia Wiśniewska

19:00 - 20:00 

rozpalimy ognisko przy, którym dokończymy niedokończone rozmowy, 

dla chętnych będzie czekać gorąca balia!

_U1A7735.jpg
bottom of page